Yeryüzü Gıda

YERYÜZÜ GIDA KURUMSAL

21 soğuk satış yöneticisi ile başladığımız, genç ve dinamik güçlü bir kadro ile çıkılan bu yolda hizmet verilen noktalarımıza eklenen, yerel zincir marketler, otomat zincirleri, kitap evleri, oteller, şarküteriler, kişisel bakım zincirleri vb. iş ortaklarımızı da katarak Türkiye’nin en büyük gıda tedarikçilerinden birisi olarak hizmet vermekteyiz.

Doğru satış noktasına doğru ürünleri eksizsiz bir şekilde tam zamanında (t2) ulaştıran dinamik ve lojistik ekibimiz ile büyümeye devam etmekteyiz.

Yarım asırı doldurmuş olan yönetiminden aldığı bilgi ve tecrübeyi siz değerli tedarikçilerimize ve çok kıymetli müşterilerimize sunmaktan keyif almaktayız. Her geçen gün kendi tescilli markamız olan Tudabranco etiketli bir çok ürünü ve değişen tüketim alışkanlıklarını takip ederek eklenecek olan ürünlerimizi, siz değerli müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır felsefesi ile yolumuza devam edeceğimizi bildirmek isterim.

 

Ürünleri İncelemek İçin Tıkla!

 

YERYÜZÜ GIDA B2B

Yeryüzü Gıda’nın toptan satış ayağı olan B2B online olarak toptan ürün satımını kolaylaştıracak bayiilik sistemiyle müşterilerimizin üye olarak giriş sağlayabilecekleri ayrıcaklıklı ve kolay şekilde toptan ürün tedariği yapabileceği sistemimize rahatlıkla ulaşabilir firmaların ihtiyacı olan ürünlerin toptan tedariğini sağlayabilmektedirler.

 

Ziyaret Et!

 

Marka Tescil Belgelerimiz